Cinayette yürek yakan detay: Çocuğu sarılınca…

Rize’de yaşayan Orhan Kork, önceki gün tartıştığı husumetlisi Celal K.’nin konuşma teklifini kabul edip dün saat 21.00 sıralarında aracı ile merkeze bağlı Küçükçayır köyüne gitti. Burada Kork ile Celal K. yeniden tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi ile Celal K., belinden çıkardığı tabanca ile Kork’a 7 el ateş edip, kaçtı. Rize Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kork, hayatını kaybetti. 

CENAZE TOPRAĞA VERİLDİ

Cenaze öğle vakti Küçükçayır Çatun Camisi’nde kılınan namaz sonrası toprağa verilirken, kaçan Celal K. kendisine yardım eden arkadaşı S.C.K. ile Yüksekköy mevkisinde yakalandı.

Sorgusunda cinayeti itiraf eden Celal K., “Konuşmak için buluşmuştuk. Tartışma sırasında ateş ettim. Çocuğunun babasına sarıldığını görünce korktum, kaçtım” dedi. Şüphelilerin jandarmadaki işlemlerinin sürdüğü bildirildi. 

ARAÇTA EŞİ İLE ÇOCUĞU DA VARMIŞ

Diğer yandan Orhan Kork’un husumetlisi Celal K. ile konuşmak için köye gittiği, aracında eşi ile çocuğunun olduğu, ikilinin konuşması sırasında tartışma çıktığı, Celal K.’nin tabanca ile ateş ettiği, bu sırada Kork’un çocuğunun araçtan inip, kanlar içerisinde kanlar babasına sarılıp, gözyaşı döktüğü öğrenildi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x